Trumpalaikis projektas skaičiavimo ir matavimo gebėjimams plėtoti „Išdykę skaičiai“

Gegužės 17-21 d. „Riešutėlių“ grupės vaikučiai, tėveliai ir ikimokyklinio ugdymo mokytojos Žydrūnė Baltrukėnienė, Danutė Gravers įgyvendino trumpalaikį grupės projektą „Išdykę skaičiai“, skirtą skaičiavimo ir matavimo gebėjimams plėtoti. Ugdytiniai ne tik susipažino su skaičiais, bet ir juos dekoravo, puošė su makaronais, kruopomis, ryžiais.  Atlikome ir STEAM veiklas: „Ką turiu maišelyje?“, „Putojantys skaičiai“. Vaikai piešė ant skaičių trafaretų, patepę lipalu, bėrė sodos, išdžiūvus švirkštu lašino actą, stebėjo kaip skaičiai pradeda putoti. Žaidėme didaktinius žaidimus „Suskaičiuok taškelius, segtukus, draugus, žaislus“, „Prisek tiek segtukų – kiek taškiukų“, „Padėk tiek kubelių – kiek taškelių“, „ Kas aukščiausias- kas žemiausias“, „Storas- plonas“, „Didelis- mažas“ ir kt. Aktyviai į projektą įsijungė grupės tėveliai. Jie namuose su savo vaikučiais kūrė linksmus, minkštus, spalvingus, išdykusius skaičius ir atnešė juos į grupėje suorganizuotą parodą „ Išdykę skaičiai “. Vaikai džiaugėsi, grožėjosi savo skaičiais, nes visi jie buvo skirtingi. Dėkojame tėveliams už aktyvumą ir kūrybiškumą.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS