NACIONALINIS KOKYBĖS ŽENKLELIS UŽ ETWINNINGPROJEKTA „ LINKSMOSIOS KEMPINĖLĖS“

Nacionalinė paramos tarnyba suteikė Nacionalinį kokybės ženklelį už dalyvavimą eTwinning projekte „Linksmosios kempinėlės“ mūsų lopšelio – darželio pedagogei – Žydrūnei Baltrukėnienei.

Vasario 24 – kovo 6 dienomis, auklėtoja Žydrūnė sukūrė ir vykdė eTwinning projektą „Linksmosios kempinės“. Projekto tikslas – ugdymo procese panaudoti netradicines priemones. Sudaryti sąlygas vaikams kūrybiškai žaisti, judėti, bendrauti. Skatinti tyrinėti, eksperimentuoti panaudojant įvairių rūšių kempines. Mažieji mokėsi štampuoti, žaisti spalvomis. „Riešutėlių“ grupės vaikai susipažino su kempinėlių savybėmis iš arčiau, praktiškai veikdami išsiaiškino, kad kempinėlės minkštos, lengvos, puikiai plūduriuoja ant vandens.

Gaminosi laivelius, juos plukdė. Taip pat pastebėjome, kad panardinus kempinėlę į vandenį ir paspaudus, ji sugeria vandenį, tampa sunki, o iškėlus iš vandens ir paspaudus – vanduo išbėga. Taip tyrinėjant kempinėlių savybes, vaikai pasakojo, kad mamytės jas naudoja indams plauti, tik jos būna su putomis.

Užlašinome ant kempinėlių lašelį indų ploviklio, pamaigėme jas ir iš tiesų, kempinėlės pasidarė baltos, putotos. Įtvirtinant skaitmenis, spalvas, dydžius indų kempinėlės taip pat puikiai tinka, vaikai dėliojo kempinėles prie skaitmenų, rūšiavo jas pagal spalvas, aiškinomės kokios spalvos kempinėlių daugiausia.

Labai smagu iš kempinėlių statyti aukštus ir žemus bokštus. Netradicinių veiklų metu vienam berniukui kilo puiki mintis, pagroti kempinėlėmis trinant vieną į kitą. Eksperimentuodami vaikai piešė ant kempinėlių guašu ir štampuodami ant popieriaus tyrinėjo gautus atvaizdus.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2024 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS