Savivalda

Lopšelio-darželio taryba

pirmininkė – Eimantė Urnėžiūtė, tėvų atstovė;

sekretorė –  Deimantė Šniukaitė, pagalbos vaikui specialistė, mokytojų tarybos atstovė;

nariai: Viktorija Kontautienė, tėvų atstovė,

Violeta Dambrauskienė, tėvų atstovė,  

Ieva Miškauskienė, tėvų atstovė,

Aurelija Kliopkinienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja, mokytojų tarybos atstovė,

Regina Jurevičienė, ugdymo aprūpinimo padalinio vadovė, lopšelio-darželio atstovė,

Kęstutis Šaltis, socialinis partneris, Šiaulių Sandoros progimnazijos direktorius.

Mokytojų taryba

Šniukaitė Deimantė, spec.pedagogė, logopedė, pirmininkė; 

Vaškevičienė Milda, ikimokyklonio ugdymo mokytoja, sekretorė;

Trepkuvienė Jūratė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, narė,

Bagūnienė Ala, ikimokyklinio ugdymo mokytoja, narė,

Baltrukėnienė Žydrūnė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja, narė,

Denikytė Sigita, logopedė, narė,

Gravers Danutė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja, narė,

Kazlauskienė Dalia, ikimokyklinio ugdymo mokytoja, narė,

Kliopkinienė Aurelija, ikimokyklinio ugdymo mokytoja, narė,

Letukaitė-Kondrotienė Vaida, ikimokyklinio ugdymo mokytoja, narė,

Martinkutė-Grigaitienė Sandra, ikimokyklinio ugdymo mokytoja, narė,

Pelaitienė Aurelija, ikimokyklinio ugdymo mokytoja, narė,

Petrauskė Rimantė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja, narė,

Rimkienė Lina, ikimokyklinio ugdymo mokytoja, narė,

Skrupskelytė Ieva, ikimokyklinio ugdymo mokytoja, narė,

Stancevičienė Monika, judesio korekcijos specialistė (vaiko auginimo atostogose),

Račė Lina, judesio korekcijos specialsitė, narė,

Šaltmerytė Lina, ikimokyklinio ugdymo mokytoja, narė,

Švedienė Neringa, ikimokyklinio ugdymo mokytoja, narė,

Tamašauskaitė Sandra, ikimokyklinio ugdymo mokytoja, narė. 

Taučienė-Rezgienė Vita, meninio ugdymo mokytoja, narė, 

Tuzinienė Irena, ikimokyklinio ugdymo mokytoja, narė,

Urbelienė Sandra, ikimokyklinio ugdymo mokytoja, narė,

Valentukonienė Jurgita, socialinė pedagogė, narė,

Grupių tėvų komitetai

Grupė „Ąžuoliukai“: pirmininkė Miškauskienė Ieva, narės Elliott Indrė, Stasaitė Inesa.

Grupė „Bitutės“: pirmininkė Kaa Asta, narės Povilianskė Agnė, Kontautienė Viktorija.

Grupė „Boružiukai“: pirmininkė Remeikytė Daiva, narės Šiškuvienė Agnė, Vyšniauskaitė Kornelija.

Grupė „Drugeliai“: pirmininkė Laurynienė Lina, narės Grebelė Berta, Sukackė Vismantė. 

Grupė „Ežiukai“: pirmininkė Lapinskienė Airinga, narės Lobačevskienė Jovita, Šeiningienė Martyna.  

Grupė „Kaštoniukai“: pirmininkė Edita Starun, narės Monika Fedrunė, Svetlava Šadova. 

Grupė „Kiškučiai“: pirmininkė Dambrauskienė Violeta, narės Šapronaitė-Petrošienė Laima, Macevičienė Vytautė.

Grupė „Kleviukai“: pirmininkė Poškienė Daiva, narės Lingevičiūtė Rūta, Tamošaitienė Brigita. 

Grupė „Pelėdžiukai“: pirmininkė Urnėžiūtė Eimantė, narės Kavaliauskienė Brigita, Petkuvienė Dovilė. 

Grupė „Riešutėliai“: pirmininkė Rita Jocienė, narės  Malinauskaitė Agnė, Vaivadienė Dovilė. 

Grupė „Skruzdėliukai“: pirmininkė Varikaitė Vaida, narės Milašauskienė Viktorija, Kaušienė Rūta. 

Grupė „Žiogeliai“: pirmininkė Ieva Juzumienė, narės: Rūta Lingevičiūtė, Eglė Žilinskė, Laura Janužytė.  

Informacija atnaujinta — 2024/01/18 << ATGAL

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2024 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS