PARAMA

Jūsų kasmet teikiama gyventojų pajamų mokesčio (GPM) parama padeda lopšeliui-darželiui atnaujinti mokymo priemones bei įrangą. 2020 m. Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“ iš 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio (GPM) paramos gavo 2697,73 eurų.

Norėtume priminti, kad kaip ir kasmet, Jūs galite teikti paramą lopšeliui-darželiui. 

Jums nutarus šiais metais iki 1,2 proc. savo pajamų mokesčio skirti lopšeliui-darželiui, tai galima padaryti šiais būdais:
1. Internetinės bankininkystės vartotojai (įėję į internetinį banką ir pasirinkę elektroninį deklaravimą) formą RF0512 (4versiją) gali užpildyti ir ją deklaruoti elektroniniu būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS) arba Valstybinės mokesčių inspekcijos interneto svetainėje adresu http://deklaravimas.vmi.lt.
2. Parsisiuntus programėlę savo mobiliajame telefone. Instrukcija pateikta

Kviečiame ir šiemet – 2021 metais – vaikučių tėvelius, auklėtojas, įstaigos darbuotojus ir visus neabejingus lopšelio-darželio gerovei skirti gyventojų pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams lopšeliui-darželiui „Eglutė“.

Šiemet formos teikiamos iki gegužės 3 d.

Patikiname, kad šios lėšos bus panaudotos efektyviai ir skaidriai, ir tikimės Jūsų supratimo, kad pajamų mokesčio dalies parama, kurią Jūs galite skirti ugdymo įstaigai, yra labai svarbus indėlis turtinant lopšelio-darželio materialinę bazę, gerinant ugdymo proceso kokybę, modernizuojant mokymosi aplinką, skirtą vaikų ugdymui.

Pagarbiai,

direktorė Roberta Jankūnienė

Informacija atnaujinta — 2021/03/25 << ATGAL

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS