PARAMA

Jūsų kasmet teikiama gyventojų pajamų mokesčio (GPM) parama padeda lopšeliui-darželiui atnaujinti mokymo priemones bei įrangą. 2019 m. Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“ iš 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio (GPM) paramos gavo 2664,17 eurų.

Norėtume priminti, kad kaip ir kasmet, Jūs galite teikti paramą lopšeliui-darželiui. Nuo 2020 m. sausio 1 d., pasikeitus LR paramos ir labdaros įstatymui, galite skirti iki 1,2 proc. pajamų mokesčio (anksčiau buvo skiriama 2 proc.).

Jums nutarus šiais metais iki 1,2 proc. savo pajamų mokesčio skirti lopšeliui-darželiui, tai galima padaryti šiais būdais:
1. Internetinės bankininkystės vartotojai (įėję į internetinį banką ir pasirinkę elektroninį deklaravimą) formą RF0512 (4versiją) gali užpildyti ir ją deklaruoti elektroniniu būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS) arba Valstybinės mokesčių inspekcijos interneto svetainėje adresu http://deklaravimas.vmi.lt.
2. Jei nesinaudojate elektroninės bankininkystės paslaugomis, galite nuvykti į Šiaulių apskrities valstybinę mokesčių inspekciją ir pateikti formą RF0512(4).
3. Formą RF0512(4) taip pat galite užpildyti lopšelio-darželio sekretoriate. Tokiu atveju ateidami turėkite asmens ir elektroninės bankininkystės duomenis.

Informuojame Jus, kad nuo 2020 m. sausio 1 d. pasikeitė prašymo pervesti gyventojų pajamų mokesčio (GPM) dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms FR0512 formos pateikimo tvarka.

Įgyvendinus mokesčių reformą, darbo užmokestis padidintas 1,289 karto, todėl pasikeitė ir gyventojų kasmet pajamų mokesčiu skiriamos pajamų mokesčio dalys. Pasikeitė ir gyventojų paramai skiriamos GPM dalys:
•    paramos gavėjams (tarp jų ir meno kūrėjams) bus galima skirti iki 1,2 proc. GPM (anksčiau buvo skiriama 2 proc.);
•   politinėms partijoms – iki 0,6 proc. (anksčiau buvo 1 proc.);
•   profesinėms sąjungoms ar jų susivienijimams – iki 0,6 proc. (anksčiau buvo 1 proc.).

Kviečiame ir šiemet – 2020 m. – vaikučių tėvelius, auklėtojas, įstaigos darbuotojus ir visus neabejingus lopšelio-darželio gerovei skirti gyventojų pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams lopšeliui-darželiui „Eglutė“.

Primename, kad paramos formos teikiamos iki liepos 1 d.

Patikiname, kad šios lėšos bus panaudotos efektyviai ir skaidriai, ir tikimės Jūsų supratimo, kad pajamų mokesčio dalies parama, kurią Jūs galite skirti ugdymo įstaigai, yra labai svarbus indėlis turtinant lopšelio-darželio materialinę bazę, gerinant ugdymo proceso kokybę, modernizuojant mokymosi aplinką, skirtą vaikų ugdymui.

Pagarbiai,

Direktorė                 

Roberta Jankūnienė

Informacija atnaujinta — 2020/04/15 << ATGAL

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2020 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS