Tėvelių 3×3 krepšinio varžybos

Įgyvendinant projektą „Darželiečiai-ateities olimpiečiai“ 2023 m. rugsėjo 13 d. lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenė susirinko į Gytarių stadioną, kuriame vyko draugiškos tėvelių 3×3 krepšinio varžybos. Varžyboms teisėjavo treneris Mantas Žvirblis iš Šiaulių krepšinio akademijos „Saulė“. Varžybų metu susirungė 8 komandos iš grupių: „Bitutės“, „Ąžuoliukai“, „Žiogeliai“, „Kaštoniukai“, „Pelėdžiukai“, „Ežiukai“, „Drugeliai“, „Kleviukai“. Varžybų metu žaidėjai nestokojo ryžto, kovingumo, komandinio susižaidimo, juos motyvavo mūsų mažieji sirgaliai ir kiti bendruomenės nariai savo palaikymo šūkiais, skanduotėmis, plakatais. Nuoširdžiai dėkojame lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenei už gerai praleistą laiką!

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2023 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS