STEAM veikla „Medžiai kitaip“

„Šermukšniukų“ gr. vaikai kartu su auklėtojomis Neringa Švediene, Lina Rimkiene ir auklėtojų padėjėja Laima Žaliene  kelias savaites kalbėjo apie rudens požymius, kintančią gamtą, orų permainas ir kt. Rinko, rūšiavo, tyrinėjo, konstravo iš gamtinės medžiagos: medžių ir krūmų vaisių, lapų, šakelių, taip pat kūrė nestandartinius, kitokios formos, faktūros „medžius“. Ugdytiniams patiko verti ant bambukinių iešmelių makaronus, taip konstruodami lavino smulkiąją motoriką, gerino akies ir rankos koordinaciją, klijavo, aplikavo, antspaudavo pačių rastais ir surinktais medžių/krūmų lapais, kūrė kompoziciją, kurioje atsispindėjo rudens tematika. Vaikštinėdami darželio teritorijoje susipažino su joje augančiais medžiais: beržais, klevais, ąžuolais, kaštonais liepomis ir kt. Stebėjo medžių pokyčius, rinko gamtinę medžiagą: kaštonus, giles, lapus.