STEAM VEIKLA „KAŠTONIUKŲ SKAIČIAI“

„Kaštoniukų“ grupėje buvo įgyvendinamas ilgalaikis steam veiklų projektas „Žaidimų, eksperimentų pasaulyje“. Viena iš atliktų veiklų su ugdytiniais buvo „Kaštoniukų skaičiai“. Jos tikslas – gamtinių medžiagų (kaštonų, kankorėžių) panaudojimas skaičiuojant, žaidžiant didaktinius, mokomuosius žaidimus. Vaikai dėliojo ant skaitmenų kontūrų kaštonus, kankorėžius, atpažino ir įvardijo skaitmenis. Lavino erdvės suvokimą, dėliojant gamtines medžiagas pagal skaitmenų kontūrą, tobulino skaitmenų pažinimo įgūdžius.

 

 

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS