STEAM veikla „Aš auginu“

Kovo   mėn. pradžioje „Ąžuoliukų“ grupėje vyko praktinė, tiriamoji, pažintinė veikla „Aš auginu“. Vaikai padidinamaisiais stiklais tyrinėjo įvairias atsineštas sėklas nuo didžiausios bulvės iki smulkiausių salotų sėklų. Paaiškėjo, jog pupelių yra net trijų spalvų, tad noriai jas išrūšiavo. Vėliau pupeles vaikai skaičiavo, daigino, tapė. Labiausiai vaikams patiko išmatuoti savo atsinešto svogūno storį, apdedant aplink jį konstruktoriaus plus detalėmis. Turimas detales išdėliojus vertikaliai, gavosi diagrama ir paaiškėjo, kieno svogūnas storiausias. Dvipusėmis svarstyklėmis vaikai žaismingai svėrė savo svogūnus ir lygino, kieno sunkesnis, kieno lengvesnis. Galiausiai juos sumerkė į  kūrybiškai išpuoštus indelius ir laukė pasirodančių laiškų. Vaikai bandė nulipdyti kaip galėtų atrodyti jų svogūnai, kiek  ir kokio ilgio išleis laiškų. Savaitės pabaigoje ištyrinėtas sėklas vaikai pasėjo ir prasidėjo ilgas laukimas…

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2020 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS