STEAM PROJEKTAS „KALĖDŲ ANGELAI“

Šiaulių lopšelio-darželio „Eglutė“ ikimokyklinio ugdymo mokytojos Rimantė Petrauskė, Rasa Radavičienė ir logopedė-specialioji pedagogė Deimantė Šniukaitė gruodžio 4 d. – 22 d. organizavo respublikinį STEAM projektą „KALĖDŲ ANGELAI“. Projekto tikslas – taikant STEAM metodus ugdyme, skatinti vaikus aktyviai tyrinėti, eksperimentuoti, kurti, konstruoti Kalėdų Angelus.

Advento metu mes visi ieškome šilumos, jaukumo namuose ir gerumo savo širdyse. Gražiausias Šv. Kalėdų simbolis – angelas. Kalėdų angelas – tai stebuklas ir galimybė prisiliesti prie paslapties, tai tikėjimas, kad meilė ir gerumas yra didžiausia dovana artimui. Džiaugiamės, kad projekte „KALĖDŲ ANGELAI“ sulaukėme 58 projekto dalyvių, iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių: Kauno, Vilniaus, Ukmergės, Klaipėdos, Kelmės, Gargždų, Pakruojo r., Kėdainių, Kretingos r., Vilniaus r., Akmenės, Šilutės r., Telšių, Alytaus, Šilalės r., Prienų, Rokiškio r., Marijampolės, Šiaulių.

Nuoširdžiai dėkojame projekto dalyviams, kurie pademonstravo kūrybiškumą ir pasidalijo savo sukurtais Kalėdų angelais.

Maloniai kviečiame pasidžiaugti darbais!