STEAM paroda „KAS TEN DARŽE AUGA?“

Šiaulių lopšelio – darželio „Eglutė“ kiemelyje, rudeniškai spalvingame gėlyne rugsėjo 29 d. startavo graži rudeninių gėrybių steam  paroda „Kas ten darže auga?“. Parodą inicijavo ir organizavo „Kaštoniukų“ grupės ikimokyklinio ugdymo mokytojos Aurelija Pelaitienė, Milda Vaškevičienė, mokytojų padėjėja Jurgita Navagrudskienė bei ugdytiniai kartu su tėveliais, seneliais. Aktyviai įsitraukė ir dalyvavo: „Kleviukų“, „Girinukų“, „Riešutėlių“, „Ąžuoliukų“, „Pelėdžiukų“, „Sauliukų“, „Ežiukų – spygliukų“, „Šermukšniukų“, „Pagrandukų“ ir „Žemuogiukų“ grupių bendruomenės. Išradingai gamino įvairiausius kūrybinius darbelius: čia „apsigyveno“ gražuoliai įvairūs gyvūnėliai,  linksmi paukšteliai, visokie ropliai, kirminai, pasakų herojai, transporto priemonės ir kiti įdomūs personažai. Kurdami darbelius vaikai kartu su mokytojomis, tėveliais grupavo vaisius ir daržoves, tyrinėjo, eksperimentavo, stebėjo moliūgų, cukinijų ir kitų daržovių sėklas viduje, jas skaičiavo. Patyriminės veiklos metu numatė įvairius konstrukcinius sprendimus: kaip pritvirtinti žmogeliukui – personažui akis, sparnus, kojas, dantis ir kt. Kūrė ir konstravo iš kaštonų gyvatėlės, klijavo lapus ant šakelių, skirtingų paviršių, juos pirmiausia ištyrinėję ir taip sukurdami nuostabius namelius, dekoracijas. Kurdami kūrybinius darbelius iš įvairių medžiagų, vaikai lavino ir sensorinius įgūdžius. Kūrybiniai darbeliai džiugina lopšelio – darželio bendruomenės kūrybiškumu, išradingumu, šauniomis idėjomis. Paroda vyks iki spalio 10 dienos, kviečiame apžiūrėti ir pasidžiaugti.