SPORTINĖ VEIKLA „MAŽI IR DIDELI – SPORTUOJAME VISI!“

2023 m. lapkričio 17 d. lopšelio darželio „Eglutė mažiausieji „Kiškučiai“ (mokytoja Rimante Petrauske), „Skruzdėliukai“ (mokytoja Ala Bagūniene) kartu su darželio vyriausiais „Ežiukais“ (mokytoja Neringa Švedienė) dalyvavo bendroje sportinėje veikloje – projekte „MAŽI IR DIDELI – SPORTUOJAME VISI!“, kurį organizavo Kūno kultūros pedagogų asociacija Vilniaus lopelis – darželis „Jurginėlis“. Projekto tikslas – stiprinti (skatinti) bendravimą ir bendradarbiavimą tarp skirtingo amžiaus vaikų fizinio ugdymo užsiėmimuose. Uždaviniai: apjungiant skirtingo amžiaus vaikų fizinio aktyvumo veiklą, kurti įtraukiančią, motyvuojančią (skatinančią) ugdymo(si) aplinką, palankią emocinę atmosferą, suteikiančią galimybę patirti džiaugsmą sportuojant. Skatinti atsakingumo jausmą bei bendravimo ir bendradarbiavimo gebėjimus tarp skirtingo amžiaus vaikų. Stiprinti įstaigos bendruomenės narių bendravimo ir bendradarbiavimo bei komunikacines savybes. Mokytoja Neringa ragino ir kvietė sportiškai apsirengusius ir nusiteikusius vaikus susipažinti, pasisveikinti, pasitelkiant judesius, dainuojant dainą „Labas rytas, suraitytas“ (muzikos vadovė Vita Taučienė – Rezgienė). Vėliau visi susibūrė į didelį ratą, žaidė su spalvotu parašiutu ir kamuoliukais. „Kliūčių ruožo“ rungtyje grupės „Ežiukai“ ugdytiniai noriai pagelbėjo mažiesiems „Kiškučiams“ ir „Skruzdėliukams“: lįsti tuneliu, eiti tilteliais, šokti į lanką ir t. t.  Poilsiui, relaksacijai, nusiraminimui buvo paruošta mažoji salė, kurioje vaikų laukė projektorius, imituojantis žvaigždėtą dangų, fone girdėjosi atpalaiduojanti muzika, vaikai atsigulę ant gimnastikos kilimėlių ramiai leido laiką, mokėsi nurimti, tyliai šnekučiuotis, pailsėti.

Tikimės, jog ši projektinė veikla vaikams suteikė džiugių emocijų sportuojant, padėjo pažinti ir susipažinti su skirtingo amžiaus vaikais, pakeisti aplinką, ugdyti atsakingumo, draugiškumo ir bendruomeniškumo jausmą.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2023 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS