„Spanguoliukų“ grupės edukacinė išvyka į „Raibą plunksną“

Gegužės 18 dieną ,,Spanguoliukų“ grupės ugdytiniai, lydimi pedagogių, apsilankė veislinių paukščių ir naminių gyvūnų ūkyje ,,Raiba plunksna“. Vaikus nustebino paukščių įvairovė ir gausa, stebėtasi paukščių plunksnų grožiu, jų dydžiu, spalvingumu, gyvūnėlių draugiškumu juos glostant ir maitinant. Didžiausią įspūdį paliko aukščiausias paukštis – strutis ir gražuolis povas. Vaikai pamatė ir paglostė miniatiūrines pelytes, žiurkes, jūrų kiaulytes, triušiukus bei šinšilas. Jaukiose aptvaruose apsigyveno ožkos, ožiai, avys ir jų jaunikliai, meilūs poniukai, alpakos, danieliai, kuriuos vaikai pamaitino. Vaikai išsiaiškino – ar sunku danieliams, elniams  nešioti ragus, klauskite vaikučių – jie juos net „pasimatavo“! Iš ūkio vaikai sugrįžo su puikiomis emocijomis, džiugia nuotaika ir besidalijant gausybe įspūdžių. O jų tikrai buvo daug!