Socialinių tyrinėtojų programos „Mes – mąstytojai“ 4-as skyrius „Kaip būti vieningai komandai?“

Prasidėjus lapkričio mėnesiui „Ąžuoliukų“ grupės vaikai pradėjo pažintį su socialinių tyrinėtojų serijos „Mes – mąstytojai“ 4-uoju skyriumi „Kaip būti vieningai komandai?“. Ugdytiniai aiškinosi, ką reiškia būti vieningai komandai, kaip palaikyti komfortišką fizinį atstumą būnant su kitais žmonėmis. Vaikučiams išsiaiškinti padėjo socialinė pedagogė Aina, pristatydama nuotaikingą knygelę ir pasiūlydama atlikti šias užduotis: muzikinė veikla grupėje, veikla „salos“ bei kliūčių ruožas. Atlikę visas užduotis vaikai pagilino žinias, kaip reikia būti vieningai komandai. 5-ečiai geba suprasti, kad fiziškai būti grupėje reiškia išlaikyti patogų tarpusavio atstumą. Kai  fiziškai priklausome grupei, siunčiame žinią apie susidomėjimą kitais ir veikimą pagal tą planą. Fiziškai būti grupėje galima skirtingai (sėdint, stovint, judant ir kt.). Grupė – tai du ar daugiau asmenų, kurie dalijasi erdve ir turi planą. Džiugu, kad atlikę visas užduotis, 5-ečiai įrodė, kad geba būti tikra komanda!

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS