Socialinė gyvūnų paramos akcija „Ir mažoj širdelėj daug gerumo telpa“

Lapkričio 23 diena Šiaulių miesto lopšelyje darželyje  ,,Eglutė“ buvo išskirtinė. Ateidami į darželį vaikai žinojo, kad šiandien pagaliau atėjo diena, kurios jie laukė beveik dvi savaites. Būtent prieš tiek laiko prasidėjo akcija ,,Ir mažoj širdelėj daug gerumo telpa“. Kelių auklėtojų: Živilės Bagūnaitės, Gražinos Ramanauskienės ir Rasos Radavičienės iniciatyva pradėtas projektas buvo skatinamas ir įgyvendinamas visose 13-oje darželio grupių. Akcijos metu vaikai domėjosi gyvūnais, jų gyvenimo ypatybėmis. Kalbėjo apie beglobius gyvūnus. Vaikai kartu su auklėtojom kalbėjo apie tai, kad gyvūnai turi būti mylimi ir jais reikia rūpintis. Atlikdami kūrybinius darbelius prašė tėvelių prisidėti prie akcijos ir paremti gyvūnų prieglaudą maisteliu.

Akcijos užbaigimui į darželį atvyko všį Binada globotiniai, kurie labai noriai susipažino su darželio vaikučiais. Vaikai labai džiaugėsi keturkojais draugais. Dar ilgai dalijosi įspūdžiais ir vakare labai aktyviai tėveliams pasakojo apie tai, kad susitiko su šuneliais ir atidavė jiems atneštą ėdalą. Vaikai džiaugėsi, kad gyvūnai ilgai galės būti sotūs.

Visai lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenei tariame nuoširdų ačiū už dalyvavimą akcijoje.