„Sauliukų“ grupės edukacinė išvyka į Šiaulių lopšelį-darželį „Pupų pėdas“

Kovo 30 dieną „Sauliukų“ grupės ugdytiniai kartu su ikimokyklinio ugdymo mokytojomis Milda Vaškevičiene ir Danute Diliautaite bei jų padėjėja Vitalija Masiliūniene lankėsi Šiaulių lopšelyje-darželyje „Pupų pėdas“ įsikūrusiame STEAM centre, kur sudalyvavo STEAM veiklose tema „Vandens paslaptys“. Vaikai pasipuošė vandens lašelių karūnomis ir kibo į darbelius: eksperimentavo, tyrinėjo vandenį, įvardino jo savybes, metė ledo kubelius į šaltą ir karštą vandenį, stebėjo, kuriame vandenyje greičiau jie ištirpsta. Vėliau atliko eksperimentą „Lietus“, matavo vandenį šaukšteliu ir šaukštais, skaičiavo vandens lašelius lašindami pipetėmis ant debesėlio, buvo inžinieriais – statė vandens kanalą, įrengimus iš įvairių medžiagų, išbandė mokomuosius žaidimus su planšetėmis, šiaudelio pagalba pūtė vandens kelią iki finišo, degustavo trijų skonių vandenį: su citrinomis, agurkais ir braškėmis. Veiklą įsivertino nupiešdami ant servetėlių savo emocijas, kurias įmerkę į vandenį gavo puikius paveikslėlius. Edukacija vaikams labai patiko, sukėlė džiugias emocijas, buvo naudinga ir įdomu, visi grįžome pilni įspūdžių.