Rytmetys „Trys Karaliai atkeliavo”

Šiaulių lopšelyje-darželyje „Eglutė“  apsilankė Trys Karaliai Išminčiai – Kasparas, Merkelis ir Baltazaras. Išminčiai skleidė žinią, kad stebėję dangaus kūnų judėjimą ir  pamatė danguje ryškiai suspindusią naują žvaigždę, kuri skelbė kūdikėlio Jėzaus gimimą. Ir išsiruošė jie aplankyti  kūdikėlį Jėzų ir nešė brangias dovanas: Baltazaras – mirą, Kasparas – smilkalus, o Merkelis –  auksą.  Eidami užsuko ir į mūsų darželį, pasidalino dovanomis su vaikučiais ir pakvietė paskambinti varpeliais lopšinę „Žibėk, žvaigždele, danguje“ mažąjąm kūdikėliui Jėzui.

 Trys Karaliai linkėjo visiems vilties, sėkmės, sveikatos ir daug džiugių dienų. Išminčiai pranešė, kad Kalėdų šventės jau baigėsi ir  laikas nupuošti visas Kalėdines eglutes.  

Vilties, sveikatos, sėkmės ir turtingų metų Karaliai Išminčiai linki ir namuose atostogaujantiems vaikučiams ir jų šeimoms.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2024 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS