Rugsėjo pirmosios šventė

Ir vėl Rugsėjo 1-oji… Kiemelyje susirinko klegantys, šventiškai pasipuošę vaikučiai, tėveliai, pedagogai. Visus pasitiko spalvingas, atsinaujinęs darželis ir daugybė žaislų.

Nuo pat ryto vaikai linksmai leido laiką grupėse su draugais, kurių nematė per visas atostogas, o 9.30 val. darželio kieme vyko Mokslo metų atidarymo šventė. Visą bendruomenę pasveikino lopšelio- darželio direktorė Roberta Jankūnienė ir  pavaduotoja ugdymui Jūratė Trepkuvienė.

Ant darželio kalno vaikučiams pramogą vedė Kiškienė nuo Vyžūnų, palydėjusi mokyklon savo sūnų ir pro šalį keliavusi Pepė Ilgakojinė.  Visi kartu dainavo nuotaikingą „Pasisveikinimo dainelę“, dainuodami skaičiavo, pažino pirštukus. Pepė Ilgakojinė žaidė „Slėpynių žaidimą“ ir dovanojo kiekvienos grupės vaikučiams muilo burbulus, palinkėdama linksmų, išradingų ir sėkmingų mokslo metų ir kad pildytųsi visos svajonės!

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS