„RIEŠUTĖLIŲ“ GRUPĖS EDUKACINĖ IŠVYKA Į ŠIAULIŲ „VANDENTVARKOS MUZIEJŲ“

Gegužės 18 d. ,,Riešutėlių“ grupės ugdytiniai, lydimi ikimokyklinio ugdymo mokytojų Žydrūnės, Danutės ir mokytojo padėjėjos Daivos lankėsi Šiaulių Vandentvarkos muziejuje. Šis muziejus įsikūręs senajame vandentiekio bokšte. Mus pasitikusi edukacijos vadovė, papasakojo vaikams kada buvo pastatytas vandentiekio bokštas, apie Šiaulių miesto vandentvarkos ūkio vystymosi istoriją. Parodė įdomių muziejaus eksponatų, papasakojo apie jų paskirtį. Vaikai sužinojo iš kur čiaupuose atsiranda vanduo ir kur jis išteka. Ugdytiniai sužinojo apie geriamojo vandens gavybos, gerinimo ir tiekimo procesus,  nuotekų surinkimo, valymo bei dumblo tvarkymo procesus. Visi apžiūrėjo valymo įrengimų maketą, talpyklas kuriose vyksta vandens valymo darbai. Apžiūrėję paveikslėlius, sužinojo kokių neleistinų daiktų ir atliekų žmonės sumeta į kanalizaciją ir ją užkemša. Ugdytiniai žaidė žaidimą „Sužvejok teršalus“, aiškinosi kokių daiktų neturi būti vandenyje ir juos meškere ištraukė iš vandens.

 

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2024 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS