Respublikinis STEAM kūrybinių darbų projektas ,,Atbudo visa, kas gyva“

Šiaulių lopšelio darželio ,,Eglutė‘ ikimokyklinio ugdymo mokytoja Aldona Pateckaitė  ir logopedė Sigita Denikytė nuo kovo 15 d. iki balandžio 16 d. organizavo respublikinį STEAM kūrybinių darbų projektą ,,Atbudo visa, kas gyva“. Projekto koordinatorė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jūratė Trepkuvienė. Projekto tikslas – skatinti supančios aplinkos pažinimą, kūrybiškai organizuojant STEAM veiklas bei sudarant sąlygas vaikų patyriminiam ugdymui(si), kūrybiškumui, iniciatyvumui, rašytinės kalbos pradmenų ir emocinio ryšio su gamta formavimuisi.

        Projekte dalyvavo 32 dalyviai iš visos Lietuvos ikimokyklinio  ugdymo įstaigų. Dalyviai naudojo daug Steam veiklos būdų, skatinančių kurti, tyrinėti aplinką. Sėkmingai kūrė įvairius užrašus, brėžė raides su medžio šakelėmis, akmenėliais, dėliojo iš žolelių, kankorėžių. Piešė brūkšneliais, taškučiais pievoje  vabalus, boružes, margino drugelius, paukštelius, augmeniją, įpiešdami skaičius, raides, geometrines formas ir kitus rašytinius elementus. Stebėjo raidžių elementus žolėje, gyvūnuose, vandens balutėse. Vieni pastebėjo, jog pumpurai panašūs į raidę O, saulės spinduliai tiesūs, kaip raidės I, o medžių kamienas, kaip raidė Y. Kopijavo šakeles, spygliukus popieriuje, braižydami, keverzodami ir taip atkartodami tikrąją daikto formą.

        Projekte panaudotos STEAM ugdymo veiklos praplėtė vaikų pažinimo ribas, sudarė sąlygas atrasti naujus dalykus, pastebėjimus, lavino kūrybiškumą, suteikė daug teigiamų emocijų.

Dėkojame šio projekto organizatorėms Aldonai Pateckaite, Sigitai Denikytei  ir visiems dalyviams už dalyvavimą, bendradarbiavimą. Kviečiame pasigrožėti kūrybiniais darbais ir pasisemti idėjų.

 

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS