PROJEKTAS „IŠ DARŽELIO Į MOKYKLĄ“

      Greitai sukasi metų ratas… Vėl žiemužė, vėl kalėdinis šurmulys, neaplenkiantis ir mūsų „Eglutės“.  Patys vyriausieji – „Ąžuoliukų“, „Pelėdžiukų“, „Ežiukų-spygliukų“ grupių ugdytiniai,  kartu su logopede Sigita, šiuo nuotaikingu laikotarpiu spėjo (su)dalyvauti jau kelerius metus kartu su socialiniais partneriais vykdomame projekte „Iš darželio į mokyklą“.   Susitikti negalime, bet užsimezgusiai draugystei tai ne kliūtis – bendraujame per nuotolį. Gavome laišką iš Gytarių progimnazijos priešmokyklinukų ir  logopedės Dalios. Jie  pakvietė mus susikaupti, pamiklinti pirštukus, pasiskirsčius grupelėmis sukurti Žiemos paveikslą ir jį pristatyti savo draugams.

      Lavindami pastabumą, stebėjome voke gautus paveikslėlius ir bandėme rasti 5 skirtumus.  Puošėme draugų atsiųstus angeliukų trafaretus ir pasigamintais žaisliukais dabinome savo eglutes grupėje ir namuose. Drauge kūrėme stebuklingą Žiemos paveikslą ir  bandėme jį apibūdinti. Oi, kaip tai nelengva…

      Ačiū projekto partneriams už užduotis ir dovanėles! Siunčiame savo mažas širdutes būsimiems draugams Gytarių ir „Sandoros“ progimnazijose!

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS