Projektas „Iš darželio į mokyklą“

Spalio 12 dieną „Ežiukų“ grupės ugdytiniai kartu su mokytoja Sandra T. ir logopede Sigita (su)dalyvavo jau kelerius metus su socialiniais partneriais vykdomame projekte „Iš darželio į mokyklą“.  Šįkart gavome „Sandoros“ progimnazijos logopedės Astos kvietimą atvykti į Rudenėlio šventę. Čia susitikome ne tik su „Sandoros“, bet ir  su Gytarių progimnazijos priešmokyklinių grupių ugdytiniais. Pirmiausia visi „pasimatavome“ mokyklinius suolus ir  įrodėme, kad daugelis jau gebame užsirašyti savo vardą. Atlikę šią užduotį,  išsiskirstėm po visą mokyklą – vaikščiodami klaidžių koridorių labirintais susipažinome su, gal būt, būsimąją mokykla: šokinėjome „klases“, pasidžiaugėme didžiuliu akvariumu, ištyrinėjome žaidimų kambarį,  pasėdėjome  relaksacijos kampeliuose…, o  Dominykas sutiko net savo pusbrolį! Tai buvo džiaugsmo! Dar atlikome tris labai rimtas užduotėles: prie SMART  ekrano (interaktyvios lentos) bandėme sugrupuoti sodo, daržo, miško gėrybes; bibliotekoje žaidėme rudens gėrybių „Loto“; užrištomis akimis iš didžiulio maišo traukėme vaisius, daržoves ir bandėme juos atpažinti bei įvardinti. Vaikams puikiai sekėsi, tik kažkodėl sunku buvo  atpažinti kopūstą. Bet po šios „pažinties“ su pakankamai sunkia kopūsto galva, vaikai tikrai įsidėmės ir šią daržovę!

AČIŪ „Sandoros“ bendruomenei už jaukų ir šiltą priėmimą.