Pasaulinė „Dauno sindromo“ diena

Pasaulinė Dauno sindromo diena minima kovo 21-ąją. Socialinė pedagogė Aina su „Sauliukų“ grupės vaikais ir auklėtoja Danute prisijungė prie Pasaulinės Dauno sindromo dienos dalyvaudami akcijoje „NenurašykOpalaikyk“. Mūvėjo skirtingos spalvos kojinėmis taip išreikšdami palaikymą ir toleranciją žmonėms su Dauno sindromu bei jų šeimoms. Skirtingos kojinės simbolizuoja kitoniškumą, tačiau jį nulemia tik viena chromosoma. Grupėje diskutavome, ką reiškia kitoks vaikas, kitoks žmogus, kalbėjo apie kitoniškumą. Aiškinosi, kad visi yra skirtingi: skiriasi žmonių išvaizda, charakteris, pomėgiai. Po diskusijos išsiaiškino, kad Dauno sindromą turintys asmenys yra vadinami saulytėmis, tad piešė vieną bendrą saulytę. Vaikai spalvino ir margino kojines bei žiūrėjo filmuką apie asmenis, turinčius Dauno sindromą. Mes palaikome turinčius Dauno sindromą, palaikykite ir jūs!

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS