„Pagrandukų“ grupės vakaronė „Pats dažysiu margučius“

Š. m. balandžio 13 d. „Pagrandukų“ grupės ikimokyklinio ugdymo mokytojos Dalia Kazlauskienė ir Neringa Švedienė organizavo vakaronę „Pats dažysiu margučius“. Vakaronės tikslas – suburti „Pagrandukų“ grupės bendruomenę, paminėti artėjančias Šv. Velykas, puoselėti etnokultūrą, sudalyvauti parodoje „Mirgu – margu“. Vakaronės metu ugdytiniai kartu su mamomis šoko ratelį „Mes vaikučiai gražūs“, dainavo dainas „Op zuikiai“ ir „Kiškio pyragėliai“. Taip pat visi smalsiai klausėsi Velykės pasakojimo apie pavasario šventės tradicijas, papročius, o pakvietę Kiškį, suskubo jam į pagalbą – marginti kiaušinius. Visi smagiai leido laiką, bendravo, vaikai ne tik puošė margučius, bet ir smaližiavo, mamos dalinosi kiaušinių marginimo idėjomis. Vakaronės pabaigoje, visi kartu, papuošė savo kurtais margučiais įstaigoje augantį krūmą.