Kviečiame aktyviai dalyvauti STEAM socialinėje akcijoje  „NENURAŠAU, O PALAIKAU“

Kviečiame dalyvauti respublikinėje  ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų STEAM socialinėje akcijoje  „NENURAŠAU, O PALAIKAU“.

2011 m. gruodžio 19 d. Jungtinių Tautų Organizacija (JTO) kovo 21 dieną paskelbė Pasauline Dauno sindromo diena. Ši diena pasirinkta neatsitiktinai. Šie skaičiai siejami su 21-osios chromosomos defektais. Dauno sindromas – genetinis sutrikimas, pasireiškiantis dėl įgimto chromosominio defekto – 21 chromosomos patrigubėjimo. Pasaulinės Dauno sindromo dienos tikslas yra didinti visuomenės supratimą visame pasaulyje apie Dauno sindromą, skatinant toleranciją bei paraginant kiekvieną iš mūsų išdrįsti pabūti kitokiais.  Minint Pasaulinę Dauno sindromo dieną, išreiškiant palaikymą bei toleranciją Dauno sindromą turintiems asmenims ir jų šeimoms, visame pasaulyje mūvimos skirtingos kojinės simbolizuojančios kitoniškumą. Kviečiame prisijungti prie akcijos ne tik mūvint skirtingomis kojinėmis, bet ir jas pagaminant taikant STEAM metodikos elementus.

Socialinės akcijos tikslas – didinti bendruomenių toleranciją kitoniškumui, palaikyti Dauno sindromą turinčius asmenis ir aktyviai dalyvauti kūrybinėje veikloje taikant STEAM metodikos elementus, sukuriant įvairias kojines.

Dalinkimės patirtimi ir palaikykime Dauno sindromą turinčius asmenis.

Socialinė akcija vyks nuo 2022 m. kovo 7 d. iki 2022 m. kovo 14 d.

Nuostatai