Kviečiame aktyviai dalyvauti STEAM projekte „Užgavėnių barškučiai“

Kviečiame dalyvauti respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų STEAM projekte „Užgavėnių barškučiai“.

Užgavėnės – žiemos šventė, kupina liaudiško humoro, pasižyminti išmoningumu ir kūrybingumu, kurios paskirtis – išvyti žiemą, prisišaukti pavasarį.  Buvo tikima, kad triukšmas pažadins iš miego šalčio apgaubtą žemę ir tada žiema užleis vietą pavasariui. Tad, kodėl nepatriukšmavus? Kviečiame pasigaminti instrumentų, kuriais būtų galima kelti triukšmą. Tai turėtų būti barškutis ar kitas triukšmą keliantis instrumentas, pagamintas taikant STEAM metodikos elementus.

Projekto tikslas – įtraukti vaikus, tėvus, pedagogus į aktyvią kūrybinę veiklą ir taikant STEAM metodikos elementus, sukurti triukšmą keliantį instrumentą.

Dalinkimės patirtimi ir kurkime kartu, žiemos išvarymo šventės šurmuliui, barškučius !

Projektas vyks nuo 2022 m. vasario 7 d. iki 2021 m. kovo 4 d.

Nuostatai