KVIEČIAME AKTYVIAI DALYVAUTI

KALBA – ne tik bendravimo, bet ir pažinimo įrankis. Mokslininkų įrodyta, kad gerai kalbantys vaikai lengviau reiškia savo mintis, laisviau bendrauja su kitais ir tuo pačiu pilniau pažįsta juos supančią tikrovę.  Vaikams, turintiems kalbos sutrikimų,  dažnai būdingas ir pažinimo funkcijų nepakankamumas. Jiems vėliau formuojasi laiko ir erdvės, ritmo suvokimas. Pradėjus lankyti mokyklą visa tai kliudo sėkmingai išmokti rašyti ir skaityti.

             Bet iki mokyklos mes dar galime vaikams padėti pa(si)engti mokytis!

Tuo tikslu Šiaulių lopšelių darželių „Eglutė“ ir „Žiogelis“ logopedės Sigita ir Jurgita organizuoja respublikinį ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų, švietimo pagalbos specialistų STEAM projektą ,,Erdvė ir laikas vaikų pasaulyje“. Logopedžių siekis –  skatinti visus specialistus pasidalinti turima patirtimi apie erdvės ir laiko suvokimo ugdymą per STEAM veiklas.

 Mokykimės vieni iš kitų!

             Dalinkimės patirtimi apie erdvės ir laiko vaizdinių ugdymą:

  • taisyklingą erdvės prielinksnių vartojimą,  erdvėje esančių daiktų padėties nusakymą, orientuojantis pagal savo kūną ir  orientuojantis kito kūno atžvilgiu;
  • apie vaikų laiko tėkmės ir laiko negrįžtamumo pajautimą, stebint paros periodiškumą, metų laikų kaitą, aptariant nuotraukas, paveiksliukus, vaizduojančius laiko tėkmę ir negrįžtamumą.

Projektas vyks nuo 2021 balandžio 20 d. iki gegužės 25 d.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS