„KAŠTONIUKŲ“ GRUPĖS SVEIKOS GYVENSENOS ĮGŪDŽIŲ UGDYMO STEAM VEIKLA „ARBATĖLĘ GERTI SVEIKA“

Spalio pabaigoje „Kaštoniukų“ grupės ikimokyklinio ugdymo pedagogės grupės ugdytiniams organizavo STEAM veiklą „Arbatėlę gerti sveika“. Veiklos tikslas – supažindinti vaikus su sveikos gyvensenos, mitybos įpročiais, natūraliu vaistinių arbatų, medaus sveikatinamuoju poveikiu. STEAM sveikatingumo veiklos metu ugdytiniai susipažino su ekologiškais, vaistiniais augalais: šalaviju, citrinine melisa, kiaulpienės šaknimis, medumi, vaistinėmis arbatomis. Veiklos metu vaikai stebėjo, uostė, lietė vaistinių augalų šakeles, apibūdino kvapą, lytėjimo pojūčius, mokėsi serviruoti „arbatos stalą“, kaip užplikyti arbatą arbatinuke. Vaikai domėjosi vaistažolėmis, vaistinėmis arbatomis, jų gydomuoju poveikiu, nauda, jų augimo ypatumais, apžiūrėjo citrininės melisos, šalavijų, kiaulpienių arbatos pakuotes, papasakojo savo įspūdžius. Ragavo vaistinę šalavijų arbatą su medumi ir duona. Įvertinę arbatos, medaus, duonos skonį ir kvapą, ugdytiniai kartu su pedagogais diskutavo apie vaistažoles, duoną, bites, medų, jų svarbą žmogaus gyvenime, prisiminė, kaip kepė duoną edukacinėje veikloje Žaliūkių malūne. Kūrybinėje meninėje veikloje „Arbatos puodelis“ vaikai iš balto molio lipdė ir dekoravo arbatos puodelius. Sveikos gyvensenos įgūdžių ugdymo STEAM veikloje „Arbatėlę gerti sveika“ ugdytiniai plėtė sveikatos saugojimo ir pažinimo žinias, komunikavimo, meninę kompetencijas, mokėsi bendradarbiauti su draugais, pedagogais, dalinosi medumi, duona.

 

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS