Išvyka į Šiaulių techninės kultūros centrą – edukacija „STEAM pasaka“

2023 m. lapkričio 8 d. „Ežiukai“ grupės ugdytiniai kartu su grupės mokytoja Neringa Švediene ir mokytojo padėjėja Danute Kukliene vyko į Šiaulių techninės kultūros centrą, kuriame dalyvavo edukacijoje „STEAM pasaka“. Vaikai turėjo galimybę kurti šešėlių teatrą ir klausytis populiarios pasakos „Trys paršiukai“. Vėliau ŠTKC darbuotoja Živilė ugdytinius subūrė kurti trijų rūšių paršiukų namus: iš popierinių šiaudelių, medinių pagaliukų ir LEGO konstruktorių. Tikslas – prisimenant pasaką, įvertinti pasiūlytų medžiagų kokybę, sukonstruoti namus ir nuspręsti ar tokie namai tvirti, kurių „vilkas“ negalėtų nupūsti. Šiuo atveju „vilku“ tapo didelės galios kompresorius. Vaikai galėjo stebėti, kaip vienas po kito griuvo netvirtos konstrukcijos namai, tačiau pabaigoje „vilkui“ sukonstruotų namų iš LEGO įveikti nepavyko. Edukaciją užbaigėme klegesiu ir džiugiomis emocijomis, jog iškelta hipotezė, remiantis pasaka, pasitvirtino: tik tvirtos konstrukcijos namai gali išlikti stovėti, kaip stovėję. 

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2023 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS