GRUPĖS ,,PELĖDŽIUKAI“ UGDYTINIŲ IR JŲ TĖVELIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA „MYLIMIAUSIAS SKAIČIUS“

Grupės „Pelėdžiukai“ ugdytiniai ir jų tėveliai  balandžio 15-19d. aktyviai dalyvavo vykdant grupės trumpalaikį projektą skaičiavimo ir matavimo srities ugdymui plėtoti „Sukasi skaičių ratukas“. Projekto organizatorių pasiūlyta STEAM veikla su druskos tešla „Mylimiausias skaičiukas“ vaikus ir tėvelius labai sudomino. Vaikai kartu su tėveliais ir kitais šeimos nariais lipdė ir konstravo skaičius naudodami sūrią tešlą iš miltų, druskos, vandens ir pasirinktų spalvų maistinių dažų. Kad skaičius būtų tvirtas reikėjo lygiomis dalimis sumaišyti  pusę stiklinės druskos, pusę stiklinės vandens ir stiklinę miltų. Ugdytiniai tiksliai matavo, skaičiavo kiekį. Skaičius kūrybingai dekoravo įspausdami įvairias smulkias kruopas, makaronus, sagas, karoliukus, kriauklytes, akmenėlius  ir kt.  Išdžiovinę skaičius atnešė į grupę. Darželio koridoriuje buvo surengta skaičiukų paroda „Mylimiausias skaičiukas“. Vaikai labai džiaugėsi nulipdytais skaičiais. Pasakojo, kaip minkė tešlą, vėliau kočiojo, lipdė ir dekoravo ir kas padėjo (mama, tėtis, sesė, brolis, močiutė, senelis). Vaikai pasakojo, kad minkydami pajuto, kaip keitėsi tešlos konsistencija. Labai nustebę buvo, kad įpylus į tešlą truputį dažų tešla gražiai nusidažė vientisa spalva. Ši STEAM veikla ugdytiniams ir kitiems šeimos nariams  suteikė daug teigiamų emocijų. Dėkojame visiems grupės ugdytinių tėveliams ir kitiems šeimos nariams už bendradarbiavimą, kūrybiškumą, išradingumą ir šaunias idėjas. Kviečiame  pasidžiaugti kūrybingos veiklos ir parodos akimirkomis.