Gimtadieninis STEAM tortas

Mūsų darželyje sklando šventinė nuotaika, darželis „Eglutė“ švenčia 35-ajį gimtadienį. Gimtadienio šventės šurmulys įstaigoje jaučiamas jau nuo pirmadienio: skamba juokas, dainos, puošiama aplinka. Pirmiausia prie šventinės aplinkos kūrimo prisidėjo Regina,  Jurgita ir Algirdas-jie bendruomenę nudžiugino lauko aikštyne sukonstruotu didžiuliu, žėrinčiu tortu. Juk koks gimtadienis, be torto? O stebuklingasis Kepėjas (idėjos autorės-mokytojos Ala ir Rimantė) iškepė didžiulį tortą, tokio dydžio, kad užtektų visiems darželio vaikams, deja kepėją ištiko nesėkmė – jis pamiršo torto papuošimus, o juk svarbu, kad tortas būtų ne tik skanus, bet ir gražus. Džiaugiamės, kad darželį „Eglutė“ lanko sumanūs, kūrybingi ir paslaugūs vaikai, kurie pasišovė padėti kepėjui ir pagaminti tortui papuošimus.

Visų darželio grupių vaikučiai, nuo pačių mažiausių iki vyresnėlių, labai kruopščiai, sutelkę visas jėgas ir fantaziją kūrė įvairiausias dekoracijas gimtadienio tortui. Papuošimus gamindami ugdytiniai vykdė STEAM veiklą: jie konstravo, karpė, matavo dydžius, lygino spalvas, ieškojo torte pasislėpusių geometrinių formų, bandė suskaičiuoti maisto produktus, kuriuos kepėjas sunaudojo torto gamybai ir kartu sukūrė šaunų, spalvingą, vaikystę kvepiantį gimtadienio tortą. Ant torto puikuojasi eglučių miškelis, viliojantys saldainukai, minkštučiai krepinio popieriaus rutuliukai, žaismingos vėliavėlės, daugybė popierinių pabarstukų ir žinoma, skaičius – 35.

https://www.facebook.com/rimante.sandaraite/videos/750700127100522?idorvanity=200510108031887&locale=lt_LT

 

 

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2023 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS