Gerumo akcija „Aš tavo draugas“

2021.05. 03-14 dienomis lopšelio-darželio ,,Eglutė“ ikimokyklinio ugdymo mokytojos Aurelija Kliopkinienė ir Lina Rimkienė organizavo gerumo akciją „Aš tavo draugas“. Nutarėme paremti gyvūnų prieglaudą ,,Šiaulių letenėlę“, kurios tikslas – gelbėti visos Šiaulių apskrities beglobius gyvūnus ir suteikti ar surasti jiems prieglobstį. Organizacijoje prieglobstį suranda visi išmesti ar pasiklydę šunys ir katės. Ten dirbantys savanoriai rūpinasi, gydo, globoja, atiduoda savo meilę gyvūnams ir ieško naujų, atsakingų šeimininkų jiems.

Darželio vaikučiai kartu su tėveliais pirko ir nešė į grupes maistelį skirtą naminiams gyvūnėliams, piešė savo augintinius.

Gegužės 17 d. į mūsų darželį atvyko „Letenėlės“ savanorė Ugnė su drauge ir visą surinktą labdarą išvežė gyvūnėliams. Nuoširdžiai padėkojo ir įteikė padėkos raštą visai lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenei.

Dėkojame šios akcijos organizatorėms Aurelijai Kliopkinienei ir Linai Rimkienei