Geometrinių formų karalystėje“: žaidžiame ir mokomės

STEAM ikimokykliniame ugdyme tapo vienu iš svarbiausių inovatyvaus ugdymo(si) būdų. Grupės „Bitutės“ ugdytiniams patinka lankytis lopšelio-darželio „Atradimų laboratorijoje“ ir įdomiai bei  prasmingai žaisti SMART interaktyviame ekrane. Skaičiavimo ir matavimo gebėjimų ugdymui vaikams buvo pasiūlyti interaktyvūs žaidimai „Rask geometrinę figūrą“, „Kokios formos figūrą primena daiktai?“, „Padėk klounui teisingai sudėlioti figūrėles“. Žaidimų metu lavėjo vaikų gebėjimas sutelkti dėmesį, pastabumas, atmintis. Žaisdami interaktyvius žaidimus vaikai įtvirtino geometrinių figūrų vaizdinius, o taip pat mokėsi valdyti ekraną. 

  Pažinti formas vaikams padėjo ir  spalvinga  edukacinė bitutė-robotas „Bee-Bot“. Vaikai  tiksliniais krypties mygtukais mokėsi nukreipti robotuką pirmyn, atgal, į kairę ir į dešinę. Vaikai emocingai reagavo į robotuko šviesos ir garso signalus, kuriais šis informuodavo apie atliktą užduotį – rastą geometrinę formą. Tokiu būdu žaisdami su bee-bot robotuku vaikai įgijo programavimo pradmenų. Įdomu ir smagu moderniai žaisti ir mokytis!

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2024 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS