Gandro sugrįžimo diena darželyje

Antri metai, kai mūsų įstaigos, Gytarių ir ,,Sandoros“ progimnazijų logopedės vykdo projektą ,,Iš darželio į mokyklą“.

Šiais mokslo metais mūsų vyriausieji ugdytiniai jau lankėsi abiejose mokyklose, o kovo 25 dieną  į darželį sugužėjo minėtų progimnazijų priešmokyklinukai. Visi drauge šventėme  GANDRO DIENĄ.            Vaikai sužinojo, kaip Gandrines švęsdavo mūsų senoliai: ką reiškė pamatyti skrendantį, tupintį ar varlinėjantį gandrą; kodėl gandras laikomas šventu paukščiu; kaip rėkdavo vaikai, pirmąkart pavasarį pamatę gandrą… Nuotaikingai žaidžiant įvairius stalo žaidimus, netikėtai suskambo telefonas. Mums paskambino jau sugrįžęs Gandras Jonas!  Išpildę jo prašymą – nutapyti šeimos narių portretus, – dar žaidėme judrų žaidimą ,,Gandras ir varlės“.  Pasivaišinę bandelėmis,  išsiskirstėme.