Fizinio aktyvumo renginys „Gerai jaučiuosi pasportavęs“

Sportas – tai fizinis aktyvumas ir gera savijauta, kuria mes kasdien džiaugiamės. Ikimokyklinio ugdymo mokytoja I. Tuzinienė ir neformaliojo ugdymo mokytoja M. Stancevičienė   skatina visas lopšelio – darželio grupes būti fiziškai aktyviomis, todėl lapkričio mėnesį organizavo fizinio aktyvumo renginį „Gerai jaučiuosi pasportavęs“. Šio renginio tikslas – tenkinti vaikų prigimtinį poreikį judėti tiek lauke tiek salėje bet kokiu oru. Šiam renginiui įgyvendinti buvo pasikviesta socialiniai partneriai iš Šiaulių futbolo akademijos. Treneris Martynas ugdytiniams vedė futbolo užsiėmimą ir pamokė įvairius judrius žaidimus. Po šio renginio ugdytiniai visi kartu dėkojo treneriui už smagų užsiėmimą, o jų veidus puošė plati šypsenos.