Fizinio aktyvumo renginys „Gerai jaučiuosi pasportavęs“

Sportas – tai fizinis aktyvumas ir gera savijauta, kuria mes kasdien džiaugiamės. Ikimokyklinio ugdymo mokytoja I. Tuzinienė ir neformaliojo ugdymo mokytoja M. Stancevičienė   skatina visas lopšelio – darželio grupes būti fiziškai aktyviomis, todėl lapkričio mėnesį organizavo fizinio aktyvumo renginį „Gerai jaučiuosi pasportavęs“. Šio renginio tikslas – tenkinti vaikų prigimtinį poreikį judėti tiek lauke tiek salėje bet kokiu oru. Šiam renginiui įgyvendinti buvo pasikviesta socialiniai partneriai iš Šiaulių futbolo akademijos. Treneris Martynas ugdytiniams vedė futbolo užsiėmimą ir pamokė įvairius judrius žaidimus. Po šio renginio ugdytiniai visi kartu dėkojo treneriui už smagų užsiėmimą, o jų veidus puošė plati šypsenos.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS