„Ežiukų–spygliukų“ grupės vakaronė „Velykinis margutis“

Š. m. balandžio 5 d. „Ežiukų – spygliukų“ grupės ikimokyklinio ugdymo mokytojos Neringa Švedienė, Danutė Gravers ir mokytojo padėjėja Danutė Kuklienė organizavo vakaronę „Velykinis margutis“. Vakaronės tikslas – suburti „Ežiukų – spygliukų“ grupės bendruomenę, paminėti artėjančias Šv. Velykas, puoselėti etnokultūrą, tuo pačiu ir sudalyvauti projekte „Vaikų Velykėlės 2023“. Vakaronės metu ugdytiniai pabuvo kiškiais ir kartu su mokytojomis  padainavo dainą „Kiškio pyragėliai“. Vėliau kartu su tėveliais, sesėmis ir broliais suskubo marginti, puošti, pasitelkiant STEAM elementus didžiulį kiaušinio maketą, kurį grupei sukūrė ir padovanojo ugdytinio Arono Ambložiejaus tėveliai. Visi smagiai leido laiką, bendravo, šnekučiavosi, vaikai ne tik puošė margučius, bet ir smaližiavo kiškio paliktomis vaišėmis. Vėliau visi įsiamžino prie papuošto didžiulio margučio, kurį planuojame demonstruoti įstaigos koridoriuje arba mažojoje salėje. Grupės vardu dėkojame tėveliams už susitelkimą, kūrybines idėjas, įdomiai praleistą laiką ir bendradarbiavimą.