„Ežiukų-spygliukų“ kūrybinės dirbtuvės „Advento vainikas“

2019-12-06 „Ežiukų – spygliukų“ grupės auklėtojos Žydrūnė ir Aldona pakvietė tėvelius į atvirą  veiklą „Advento vainikas“. Tėveliai su vaikučiais prisiminė ką reiškia adventas. Adventas susijęs su tyla  ir apmąstymais. Jog tai ramybės ir laukimo, susikaupimo ir atleidimo  laikas.  Keturios žvakelės ant vainiko simbolizuoja keturias  laukimo savaites iki Šv. Kalėdų. Visi kartu , vaikai ir tėveliai žaidė  lietuvių liaudies   ratelius „Aguonėlė“, „Šiaudų batai“, „Graži mūsų šeimynėlė“. Pasidalinome  senolių išmintimi apie orų spėjimus. Tėveliai su vaikučiais džiugiai nusiteikę iš sūrios tešlos gamino Advento vainikus, juos puošė žvakėmis, eglių šakelėmis, karoliukais, kankorėžiais. Šiltai pabendravę prie degančių žvakučių  ir pasidžiaugę pačių pasidarytais  advento vainikais, palinkėjome vieni kitiems ramaus  švenčių laukimo.