Europos judumo savaitės užbaigimo šventė

Europos judumo savaitė minima rugsėjo 16-22 dienomis. Visas dienas vaikai aktyviai sportavo fizinio aktyvumo pamokose, o savaitę užbaigė fizinio aktyvumo renginyje „Diena be automobilio – linksmasis triatlonas“.  Šią dieną ir mūsų lopšelio – darželio ugdytiniai į darželį atkeliavo bemotorėmis transporto priemonėmis. Vieni atriedėjo su dviračiais, kiti su paspirtukais, o treti su mašinėle, kurią tempė su virvele.  Triatlonas tai – sporto šaka, apjungianti tris rungtis: plaukimąvažiavimą dviračiu bei bėgimą. Ugdytiniai nuo starto žymės pirmiausiai atliko plaukimo rungtį, kurioje vaikai imitavo plaukimą su rankomis. Antra rungtis važiavimas bemotore transporto priemone, joje vaikai su papuošta transporto priemone linksmai važiavo numatyta trasa apie darželio kalną. Tvarkingai palikę savo bemotorę transporto priemonę vaikai ėmėsi paskutinės rungties – bėgimo. Prie finišo juos pasitiko neformaliojo ugdymo mokytoja su nuostabiais prizais – medaliais už puikiai įveiktas rungtis.

Tariame nuoširdų ačiū Šiaulių „Gytarių“ progimnazijos mokinėms už pagalbą „Linksmojo triatlono“ metu,  Lietuvos triatlono federacijai už padovanotus nuostabius „Linksmojo triatlono“ medalius, renginio organizatorėms- neformaliojo ugdymo mokytojai M. Stancevičienei, meninio ugdymo mokytojai V. Taučienei-Rezgienei, socialinei pedagogei A. Pocevičienei ir visiems dalyviams.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS