Edukacinė veikla saugaus eismo kabinete „Kibirkštis“

Lopšelis – darželis „Eglutė“ kartu su AUTOMOKYKLA „Prie vairo“ vykdo bendrą projektą „Vaikai ir saugus eismas“, siekdami išmokyti vaikus suprasti ir su atsakomybe vykdyti kelių eismo taisykles. 2019 m. balandžio 5 dieną “Ąžuoliukų” grupės vaikai vyko į “Kibirkšties” klube įsikūrusį saugaus eismo kabinetą.  Kelionės metu vaikai mokėsi saugiai pereiti nereguliuojamą ir reguliuojamą sankryžą, atkreipė dėmesį į jau pažįstamus kelio ženklus. Saugaus eismo kabinete prisiminė šviesoforo spalvų reikšmes, saugumą kelionių metu, atšvaitų svarbą bei modeliavo žaislinėmis mašinėlėmis įvairias situacijas ir mokėsi kaip saugiai pereiti gatvę.  Tikimasi, kad vaikai į mokyklą iškeliaus turėdami ne tik teorinių, bet ir praktinių saugaus elgesio gatvėje žinių.