Edukacinė išvyka į „Rūtos“ šokolado muziejų

Balandžio 26 dieną „Riešutėlių“ grupės vaikučiai lydimi ikimokyklinio ugdymo  mokytojų Žydrūnės ir Danutės bei mokytojų padėjėjos Daivos lankėsi „Rūtos“ šokolado muziejuje. Ugdytiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Šokolado dirbtuvės mažiesiems“. Programos metu edukatorė vaikams trumpai papasakojo apie šokoladą, jo rūšis. Parodė kaip vėsinamas šokoladas ant akmeninio stalo. Edukacinės programos metu vaikai puošė  šokoladinius meškiukus  įvairiais pagardais: vaflių traškučiais, karameliniais trupinukais, džiovintomis braškėmis, riešutais.  Kol meškiukai vėso vaikai mokėsi gaminti saldainius, į saldainių krepšelius dėjo savo mėgstamiausią įdarą, šaukšteliu pylė baltą arba pienišką šokoladą, patukseno į stalą, kad neliktų oro burbuliukų, vėliau puošė. Pasigaminę saldainius, vaikai smaližiavo šokoladą su įvairiais savo įdėtais priedais. Namo grįžo su lauktuvėmis artimiesiems. Edukacinė programa  suteikė vaikams naujų žinių apie šokoladą ir džiugių, saldžių akimirkų kartu. Dėkojame tėveliams už galimybę pabūti vaikams šokolado meistrais ir smaližiais.