„Drugeliai“ grupės vaikų edukacinė veikla darželio virtuvėje

Lapkričio 20 d. maitinimo administratorė Monika Sutkienė pakvietė „Drugeliai“ grupės ugdytinius, jų mokytoją Liną Rimkienę bei mokytojos padėjėją Laimą Žalienę į darželio virtuvę. Vaikai turėjo galimybę susipažinti su virėjomis, kurios papasakojo, kaip pagaminti skanų maistą. Vaikai stebėjosi pamatę didžiulius puodus, kuriuose galėtų patys tilpti, samčius, kuriuos vos įmanoma pakelti. O virtuvės technika: šaldytuvai, orkaitės, kriauklės vaikams atrodė milžiniškos. Tačiau virėjos paaiškino, jog jos turi pagaminti maistą net 200 vaikų, o tuo tarpu jų mamos gamina maistą tik 3-4 šeimos nariams. Vėliau, virėjos nusivedė vaikus į maisto produktų sandėlį, kur vaikai apžiūrėjo maisto produktus ir bandė įvardinti kruopų, daržovių, vaisių pavadinimus. Šiai užduočiai atlikti reikėjo ir virėjų pagalbos, mat žirnius nuo avinžirnių atskirti nėra taip lengva. Vaikai atsisveikindami su virėjomis padėkojo už skaniai gaminamą maistą ir išskubėjo valgyti pietų.  

         

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2023 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS