„Bitučių“ grupės išvyka į VU Šiaulių akademijos STEAM centrą

          Lapkričio 14 dieną grupės „Bitutės“ ugdytiniai kartu su mokytojomis ir jų padėjėjomis apsilankė VU Šiaulių akademijos STEAM centre, kur sudalyvavo pažintinėje edukacijoje „Paslaptingas elektros pasaulis“. Vaikai sužinojo, kad trinant kūnus šie įsielektrina, o įelektrinti kūnai pasižymi traukos ir stūmos savybėmis. Ugdytiniai turėjo galimybę patys atlikti bandymus ir įsitikinti. Smagiai nusiteikę bandė įelektrinti balionus trindami sau į plaukus ar megztukus, po to juos sulietė su popieriaus skiautelėmis, pipirų ir druskos mišiniu, stebėjo kaip medžiagos prisitraukia prie baliono. Vėliau įelektrinę balionus bandė pridėti prie sienos, stebėti trauką prie vandens srovės. Gale veiklos vaikai buvo susižavėję įjungtu  plazminiu rutuliu, kuriame gražiai degė, mirguliavo švieselės. Taip pat turėjome galimybę pašokti ant specialių kilimėlių, tai vaikams suteikė daug džiaugsmo. Veiklos visiems patiko, grįžome pilni įspūdžių.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2024 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS