Bendruomeninė akcija „Kiškio Valentino paštas“

Š. m. vasario 7 – 14 d.  Šiaulių lopšelyje darželyje – „Eglutė“ buvo vykdoma bendruomeninė akcija „Kiškio Valentino paštas“. Visa darželio bendruomenė buvo kviečiama rašyti, piešti, kurti šventinius sveikinimus artėjančios Šv. Valentino dienos proga ir mesti į tam skirtą pašto dėžutę, kurią buvo galima rasti įstaigos vestibiulyje. Organizatorės, ikimokyklinio ugdymo mokytojos Rimantė Petrauskė ir Neringa Švedienė, šventinį rytmetį džiaugėsi laiškų/atvirukų gausa, išradingumu ir kūrybiškumu. Šventinis paštas buvo saugiai išdalintas į grupes. O „Kleviukų“ gr. ikimokyklinio ugdymo mokytoja Sandra Martinkutė – Grigaitienė ta proga organizavo parodą „MEILĖ MUMYSE“. Visus, mažus ir didelius, kvietė atlikti ypatingą užduotį: popierinėje širdelėje raudonu flomasteriu nupiešti, kas jiems atrodo yra meilė?, ką labai mylime? Parodos tikslas – vaikus, pedagogus, darbuotojus įtraukti į aktyvią kūrybinę, meninę veiklą, puoselėti vienybės jausmą, bendruomeniškumą. Iš visų popierinių širdelių buvo sudėliota didelė širdis, kuri puošė įstaigos koridorių.

Smagu, kad šaltą žiemos dieną ne tik šypsojosi saulutė, bet džiaugėsi vaikai, pedagogai ir įstaigos darbuotojai. Juk meilės ir dėmesio niekada nebus per daug!