STEAM veikla  ,,Auginu“

,,Ežiukų- spygliukų“ grupės ugdytiniai , tėveliai ir auklėtojos nuo balandžio mėn.  pradėjo vykdyti ilgalaikį aplinkosaugos projektą ,,Maži vaikai –dideli darbai“.  Žinome, kad vaikai geriausiai mokosi išbandydami per savo tiesioginę patirtį, iš savo mažų atradimų. Todėl ir skatiname vaikus su tėveliais vykdyti gamtotyrinę veiklą.   Kuo daugiau vaikai gaus patirties, tuo geresni įgūdžiai. Pradėjome nuo žaliosios palangės namuose. Vaikai kartu su tėveliais sodino svogūnus, pupeles, pomidorus ir kt… Savo rankelėmis pylė juodžemį į vazonėlius, sodino, laistė, stebėjo, džiaugėsi išvydę svogūno  laiškus.  Trimečiai per vieną , dvi savaites sužinojo daug: kad augalas augtų reikia šviesos , šilumos, drėgmės.  Stebėjo  augalo augimo laiką.  Apgalvojo kas pavyko, kas patiko, ir ką kitą kartą padarytų geriau. Patirtis  ir pasitikėjimas savimi ateina kiekvienam savu tempu.