Išvyka į „Raibą plunksną“

„Šermukšniukų“ grupės ugdytiniai, jų tėveliai, broliai, sesės, kartu su ikimokyklinio ugdymo mokytojomis Neringa Švediene ir Lina Rimkiene, auklėtojų padėjėja Laima Žaliene dalyvavo edukacinėje išvykoje, aplankant „Raibą plunksną“. Renginio tikslas – susipažinti ugdytinius su naminių paukščių ir gyvūnų įvairove. Buvo smalsu sužinoti, kaip atrodo įvairių rūšių  veisliniai paukščiai ir naminiai, bei laukiniai gyvūnai, prisiminti ir įvardinti bent keletą jų pavadinimų, sužinoti, kuo naminiai gyvūnai ir veisliniai paukščiai maitinami, keletą iš jų buvo galima net paliesti, paimti ant rankų, pamaitinti. Taip pat puikiai buvo leidžiamas laikas gryname ore, aptarti pasibaigę mokslo metai, išdalinti diplomai, simbolinės prisiminimo dovanėlės, pristatyti bendri grupės ugdytinių pasiekimų ir pažangos rezultatai. Visi grįžo pakilios nuotaikos ir pilni įspūdžių.