„Žalioji palangė“ „Kaštoniukų“ grupėje

Kovo mėnesį „Kaštoniukų“ gr. ugdytiniai kartu su ikimokyklinio ugdymo mokytojomis Aurelija Pelaitiene ir Milda Vaškevičiene bei mokytojų padėjėja Birute Miltiniene susipažino su daržininkyste ir atliko praktines įvairių augalų sodinimo, „Žaliosios palangės“ kūrimo veiklas. Visi aktyviai kibo į  darbus: susipažino su žeme, įvairiomis augalų sėklytėmis, jas tyrinėjo, lygino, stebėjo. Tėveliai parūpino ir atnešė daug įvairių augaliukų sėklyčių: gėlyčių- serenčių, krapų, salotų, pipirnių, pomidorų, petražolių ir kt. Vaikai kruopščiai sodino sėklas į vazonėlius, pureno žemę, laistė vandenuku. Visi pažadėjo prižiūrėti ir laukti kol užaugs. Taip pat visi kūrėme linksmuolius oliziukus – į kojines vaikai dėjo pjuvenas ir grūdų sėklas, papuošė nupiešdami akytes ir burnytę. Gavosi labai gražūs, linksmi oliziukai, kurie vėliau pradžiugino užsiaugindami plaukučius. Ugdytiniai, lankantys darželį ir besiugdantys karantino metu namuose dalyvavo „Ilgiausių svogūno laiškų“ konkurse – visi matavo savo išaugusių svogūnų laiškus ir rinko nugalėtojus. Kadangi dauguma nelabai skyrėsi, tai laimėjo draugystė. Vaikai noriai ragavo užaugusius svogūnų laiškus, krapus, pipirnes.

       Laikui bėgant pradžiugino ir kiti išaugę augalai, taigi, nusprendėme sudalyvauti respublikiniame konkurse „Mano žalioji palangė“. Konkurso tikslas – skatinti domėjimąsi augalais ir jų panaudojimo galimybėmis kuriant sveiką edukacinių aplinką bei ugdyti atsakomybę už savo aplinką. Šių metų konkursas skiriamas pirmajam lietuvių botanikui Jurgiui Ambraziejui Pabrėžai atminti. Konkurso tema „Mano augalo vardas“. „Kaštoniukai“ konkurse dalyvauti pasirinko gražiausiai išdygusias žolytes, su mokytojų pagalba supynė, surišo, šukavo joms plaukus. Jas pavadino „Žoliukais“. Kviečiame jais pasigrožėti ir jus. Lauksime palaikymo konkurse!

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS