„Žalia – galiu, geltona – pagalvoju, raudona – sustoju…“

Spalio 22 dieną kartu su „Ąžuoliukų“ grupės vaikais toliau tęsėme pažintį su meškinų šeimyna. Socialinė pedagogė vaidino įvairias situacijas ir pristatė skirtingą Rudnosių meškinų elgesį (mamos meškienės, tėčio meškino ir vaiko meškiuko). Vaikai stebėjo suvaidintas situacijas ir analizavo meškinų poelgius. Ugdytiniai prieš tai gavo po du skrituliukus: raudoną ir žalią. Jei manydavo, kad situacijose veikėjai pasielgė tinkamai, po suvaidintos situacijos turėdavo pakelti žalios spalvos skritulį, jei netinkamai – raudonos. Vaikams buvo paaiškinta, kad žalia spalva reiškia galima, toks elgesys leistinas (taip kaip ir žmonės per gatvę gali eiti tik degant žaliai šviesai), raudona – negalima, STOP (degant raudonai šviesai negaliu pereiti per gatvę).  Mažieji mokėsi kontroliuoti savo elgesį, pakeldami atitinkamos spalvos skritulį, įvardindami, ar meškinai pasielgė gerai ar blogai, papasakodami, kodėl pasielgė netinkamai, kaip galėtų pasielgti tinkamai bei kaip patys vaikai elgtųsi šiose situacijose. Ugdytiniai analizavo veikėjų elgesį, jausmus, įtvirtino elgesio taisykles, leistinas normų ribas.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS