Veikla „Valgome skaniai ir sveikai“

„Šermukšniukų“ gr. ugdytiniai kartu su ikimokyklinio ugdymo mokytojomis Neringa Švediene, Lina Rimkiene, mokytojų padėjėja Laima Žaliene vykdydamos sveikatą stiprinančios mokyklos  programos „Sveikas aš, mama ir tėtis““ uždavinius, atliko ugdomąją veiklą „Valgome sveikai ir skaniai“. Veiklos metu, prieš pietus, ugdytiniai gamino šaltibarščius iš savo užaugintų svogūnų laiškų bei iš namų atsineštų produktų. Vaikai patys mediniais peiliais pjaustė agurkus, svogūnų laiškus, kiaušinius, virtas bulves, kurias mokytojos padėjėja šildė įstaigos virtuvėje, tarkavo virtus burokėlius, maišė kefyrą su pienu, bėrė druską. Likusius svogūnų laiškus dėjo ant omleto, duonos su sviestu, kurią valgė pavakarių metu. Taip buvo smagu ir skanu, kad keletą vaikų net prašė antros šaltibarščių porcijos. Pati veikla vaikams įrodė, jog reikia būti kruopštiems, susikaupusiems, gaminti su meile ir gera nuotaika ir tik tuomet bus skanu valgyti savo pasigamintą patiekalą.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS