UŽGAVĖNIŲ KAUKIŲ PARODA

     Kaip ir kasmet, organizatorės ikimokyklinio ugdymo mokytojos Danutė Gravers ir Milda Vaškevičienė, kvietė visą lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenę kurti, gaminti baisias,  juokingas užgavėnių personažų kaukes ir dalyvauti kūrybinių darbų parodoje „Užgavėnių kaukės“ . Ji buvo eksponuojama ant lopšelio-darželio salės išorinių langų nuo vasario 20 iki kovo 3 dienos.

       Parodos tikslas- puoselėti tautos tradicines šventes ir papročius įtraukiant į Užgavėnių kaukių gamybą pedagogus, ugdytinius ir jų šeimos narius. Puoselėti etninę ir istorinę kultūrą, susijusią su Užgavėnių kaukių tematika, skatinti kūrybiškumą, įgyvendinti kūrybines idėjas, fantazijas.

      Smagu, kad parodoje dalyvavo visos lopšelio-darželio grupės. Sulaukėme net 63 užgavėnių personažų kaukių. Aktyviausiai dalyvavo „Riešutėlių” grupė, kuri pristatė 10 kaukių.  „Girinukų“ grupė 13 kaukių nupiešė plakate ir vieną erdvinę  pagamino. Parodoje puikavosi po 7 „Pelėdžiukų“ ir „Ąžuoliukų“, po 6 „Ežiukų-spygliukų“ ir „Kleviukų“, 5„Šermukšniukų“, po 3 „Sauliukų“ ir „Pagrandukų“, po 1 „Kaštoniukų“ ir „Žemuogiukų“ grupių kaukės.

       Džaugiamės visų aktyvumu, kūrybiškumu, vaizduote, idėjomis, meniškumu. Visos kaukės originalios, unikalios, linksmos, baisios, šelmiškos. Vyravo įvairūs personažai: velniai, raganos, ožiai, katytės ir kitokie vaikų, tėvelių, pedagogių kurti personažai. Panaudotos įvairios medžiagos ir priemonės: medis, kailiai, plastelinas, siūlai ir kt. Dėkojame visiems už dalyvavimą!

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2023 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS