TRYS KARALIAI APLANKO VAIKUČIUS

Laikydamiesi saugaus atstumo ir užsidengę veidus skydeliu , lopšelio- darželio „Eglutė“  kiemelyje apsilankė Trys karaliai išminčiai – Kasparas, Merkelis ir Baltazaras, kurie atsinešė  simbolines dovanėles – mirą, auksą ir smilkalus.

Išminčiai karaliai skleidė žinią apie kūdikėlio Jėzaus gimimą ir skelbė einantys jo aplankyti  bei nešantys  ir vaikams tas pačias dovanas.

 Kasparas, Merkelis ir Baltazaras linkėjo vilties, tikėjimo, sėkmės ir sveikatos, džiaugsmo . Išminčiai pranešė vaikams, kad Kalėdų šventės jau baigėsi,  kad jau laikas nupuošti Kalėdines eglutes.   Išeidami karaliai kreida ant durų užrašė pirmąsias savo vardų raides su kryželiais –tai  kaip apsauga nuo piktųjų dvasių.

Vilties, sveikatos, sėkmės ir turtingų metų Karaliai linki ir namuose esantiems vaikučiams ir jų šeimoms.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS