TRYS KARALIAI APLANKĖ VAIKUČIUS

Lopšelio-darželio „Eglutė“  kiemelyje apsilankė Trys karaliai išminčiai – Kasparas, Merkelis ir Baltazaras. Stebuklingai Vakarinei žvaigždei rodant kelią, išminčiai keliauja pasveikinti gimusio Kūdikėlio Jėzaus ir neša brangias dovanas – miros, smilkalų ir aukso. Mūsų darželio vaikams ir visai bendruomenei linkėjo sėkmingų metų, sveikatos, daug džiugių dienų. Išminčiai pranešė, kad Kalėdų šventės jau baigėsi ir jau laikas nupuošti Kalėdines eglutes.  

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS